Obchodný zástupca

22.04.2019 4x4 s.r.o.

Miesto práce: okres Bratislava, okres Dolný Kubín, okres Hlohovec, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Piešťany, okres Prievidza, okres Ružomberok, okres Topoľčany, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
- po skúšobnej dobe mzda 1100€ podľa typu pracovného pomeru
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ako manažér zodpovedný za región budete v našej spoločnosti neodmysliteľnou súčasťou nášho obchodného tímu. Hľadáme osobu s vášňou pre obchod, vyjednávanie, no v neposlednom rade zápalom pre dosahovanie výsledkov.

NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE BUDE:
- vedenie tímu obchodníkov
- plánovanie a sledovanie obchodných cieľov
- vedenie porád obchodnej skupiny

Iné výhody:

- stabilné prostredie s možnosťou profesionálneho rozvoja
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- možnosť kariérneho a osobnostného rastu
- kvalitné zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností
- mesačné a kvartálne bonusy, dovolenky

Vybraní uchádzači absolvujú komplexné školenie, ktoré je zamerané predovšetkým na zlepšenie komunikačných schopností, efektivitu a obchod.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- komunikačné zručnosti
- vytrvalosť
- cieľavedomosť
- pozitívne myslenie
- kreativita
- precíznosť