Kľudná práca v sede na 2 zmeny pre ženy, na 3 zmeny pre mužov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore alebo telefonicky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Práca v sede za stolom na 2 zmeny pre ženy

Firma zaoberajúca sa výrobou spojovacieho materiálu pre automobilový priemysel - šróby a pod.

Vašou náplňou práce je:

Pre ženy:
-vizuálna kontrola výrobkov (škrabance, označenie a pod.) v sede za stolom, pracuje sa svojím tempom, nie na výkon!
-Vašou úlohou je 100% kontrola výrobkov.
-Nepracuje sa za pásom!!

Pre mužov:
- obsluha výrobných strojov (frézy a pod...)

Po zaučení možnosť prejsť do interného stavu spoločnosti.

Je potrebný dobrý zrak (okuliare nevadia)

Benefity a ďalšie výhody:

Kľudná práca vhodná pre všetkých!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie