Java vývojár automatizovaných testov

22.06.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceš byť členom tímu, ktorý pracuje s najmodernejšími technológiami, zavádza v IT veľkej spoločnosti DevOps a vytvára budúcnosť IT infraštruktúry telekomunikačného operátora? Chceš nám pomôcť zautomatizovať testovanie, build a nasadzovanie našich aplikácií a migrovať ich na náš private cloud? Chceš sa naučiť najmodernejšie cloudové technológie (OpenStack), containers, softwarovo definované siete? Chceš nasadiť open-source technológie vo veľkej korporácii? Potom hľadáme práve Teba a neváhaj sa nám ozvať!

Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
Java
- Tímový hráč, analytické myslenie, chuť odborne rásť a učiť sa
- Skúsenosť s programovacím jazykom Java
- Znalosť nástrojov na automatizáciu testovania (Selenium, HP UFT, LoadRunner a i.) výhodou
- Znalosť skriptovacích programovacích jazykov (Python, shell scripts) výhodou
- Znalosť automatizačných nástrojov (Jenkins, Puppet, Chef, Ansible, Salt, Jira, Git, Confluence) výhodou
- Záujem o container virtualization technológie (Docker, Kubernetes, Docker Swarm, RedHat OpenShift) výhodou
- Záujem o cloud technologií (OpenStack, Cloud Foundry, Amazon AWS, Microsoft Azure) výhodou