startgroup

TEAM LEADER Stocking/Restocking

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Okres Pezinok
Pezinok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš skúsenosti s prácou v sklade príp. distribučnom centre? Pre nášho klienta, medzinárodnú obchodnú spoločnosť, ktorá je svetovým distribútorom kancelárskych potrieb hľadáme práve teba!

Náplň práce:
• koordinácia preberania prijatých produktov z Príjmu
• koordinácia zaskladňovania a vyskladňovania produktov z hlavného skladu
• koordinácia dopĺňania pracovísk a lokácii produktami
• fyzická práca pri procesoch
• kontrola správnosti procesov
• zodpovednosť za dodržiavanie BOZP
• zodpovednosť a plánovanie obsadenosti, neúčasti zamestnancov na jednotlivých úsekoch
• zodpovednosť za poriadok na jednotlivých úsekoch
• spolupráca s ostatnými úsekmi a nadriadenými
• súvisiaca administratíva
• prinášanie riešení a nápadov na zlepšenie a zjednodušenie procesov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

• mladý, dynamický a aktívny tím
• medzinárodné pracovné prostredie
• potenciál profesijného rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania
• príťažlivé finančné ohodnotenie a ďalšie firemné benefity

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• skúsenosť s prácou v sklade (distribučnom centre) min. 3 roky
• prehľad v logistických procesoch a interných tokoch produktov
• skúsenosť s riadením menšieho počtu zamestnancov vítaná, resp. schopnosť viesť a motivovať tím
• preukaz VZV, elektrické vozíky
• SAP - výhodou

• dobrá fyzická kondícia
• pracovitosť a samostatnosť
• schopný pracovať v tíme