Strategický nákupca

14.02.2018 Hays Poland Centre of Excellence Sp. z o.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Vaša náplň práce:
*spolupráca na tvorbe a implementácii dohodnutej stratégie nákupu pre kovové komponenty,
*eliminovanie rizík v prerušení dodávok,
*vytváranie a vedenie projektov na znižovanie doby dodania,
*vytváranie rámcových objednávok a udržiavanie dát v ERP systéme,
*reportovanie výsledkov za danú kategóriu,

Miesto výkonu - Stará Turá- Honeywell (bývalý Elster)
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Ponúkame Vám
* Bezplatný firemný autobus zo smeru

Senica – Sobotište – Turá Lúka – Myjava – Poriadie – Rudník – Hrašné – Stará Turá, Elster
Podolie – Častkovce – Čachtice – Bzince pod Javorinou – Lubina – Hrnčiarové – Miškech Dedinka – Stará Turá, Elster
Krajné – Višňové – Hrachovište – Kostolné – Vaďovce – Stará Turá, Elester
Nová Bošáca – Moravské Lieskové – Dolné Srnie – Nové Mesto nad Váhom – Hrušové – Stará Turá, Elster
Papraď – Topolecká – Súš – Stará Turá ZŠ – Stará Turá Prior – Stará Turá, ELster

* Pružná pracovná doba
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Ročné navyšovanie mzdy
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty
* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu

Bližšie informácie na osobnom pohovore.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
neuvedené
* VŠ vzdelanie – ekonomické alebo technické zameranie.
* Práca s MS Office.
* ANJ na komunikatívnej úrovni.
* Nemecký jazyk výhodou.
* Komunikatívna osobnosť so schopnosťou pružne reagovať na zmeny.
* Práca v systéme SAP výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Hays
Adresa:
Hays Poland Centre of Excellence Sp. z o.o.
Złota 59
Warszawa
Poľsko
Kontaktné údaje:
Daniela Kubikova
Nam.Dr.A.Schweitzera, Stará Turá, 91601, Slovenská republika

Reaguj na ponuku