Odborný/á asistent/ka Oblastného riaditeľa

28.01.2018 Roman Szőllőši

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitra
okres Nitra
Mostná 56
94901

Nitra
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečenie plynulého chodu administratívnych prác v spoločnosti
- práca s internými softvérmi spoločnosti
- vybavovanie elektronickej korešpondencie
- príjem, distribúcia a odosielanie poštových zásielok a dokumentov
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- vnútrofiremná komunikácia, komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi spoločnosti
- administratívna podpora pracovných ciest oblastného riaditeľa
- nákup a objednávanie kancelárskych potrieb a sledovanie ich spotreby
- evidencia obchodných zmlúv, triedenie a zakladanie dokumentov, vedenie registratúry
- zhromažďovanie a rozdeľovanie účtovných dokladov
- príprava reportov a prezentácii na školenia a porady
- iné administratívne práce
- samostatné riešenie ďalších zverených úloh podľa pokynov riaditeľa

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- výborný a prepracovaný adaptačný proces a kompletné zaškolenie
- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- priateľská atmosféra, skvelý tím a tvorivé prostredie
- pravidelný odborný a osobnostný rozvoj
- sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
- príležitosť byť a podielať sa pri neustálom rozvoji jedinečnej značky na Slovensku
- za predpokladu veľmi dobrých výsledkov firemné auto a odmeny za výkon
- získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
- ďaľšie firemné benefity

Termín nástupu do práce:
1. 2. 2018
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B