Realitný profesionál - RE/MAX

03.12.2018 Access Property s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banská Bystrica
okres Banská Bystrica
Rudohorská 33
97411

Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Reality a stavebníctvo; Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

RE/MAX predáva najviac realít na svete.

Sprostredkujeme predaje a prenájmy. Kompletný právny servis. Kladieme dôraz na maximálnu kvalitu práce našich maklérov a na dodržiavanie etického kódexu spoločnosti RE/MAX.
Pod obchodnou poctivosťou rozumieme, že všetky zúčastnené strany musia byť po zrealizovaní obchodu bohatšie, ako boli predtým.
Naším cieľom je zabezpečiť našim klientom, bezpečnosť a istotu pri obchodoch s nehnuteľnosťami. Uspokojovať Vaše túžby a sny klientov pri hľadaní nového bývania a prispieť tak k ich šťastnému životu. Obohacovať trh rozmanitou ponukou nehnuteľností.

Vstúpte do sveta realít so značkou RE/MAX
Ste vyšťavení a máte pocit, že v korporáte umierate? Hľadáte nový impulz?
Cítite, že potrebujete vo svojom profesnom živote niečo zmeniť?
Spojte sa s tými, ktorí to už učinili a došli k presvedčeniu, že to bol správny krok.
Spoločnosť RE/MAX je jedinečná v tom, ako nazerá na poskytovanie realitných služieb.
Sme klientmi najlepšie hodnotená firma v odbore. Bezmála 12 rokov pôsobnosti na slovenskom trhu a stály dynamický rast nám dáva istotu stabilnej spoločnosti. Našu hodnotu ale neposudzujeme len podľa výšky dosiahnutých výsledkov.
VIEME, že skutočnou hodnotou každej firmy sú ĽUDIA.

V čom sa pravdepodobne líši práca v korporáte a práca realitného makléra?
- mám flexibilnú pracovnú dobu, aj k zubárovi môžem ísť, kedy chcem
- o výške príjmu rozhoduje moje vynaložené úsilie a schopnosti
- nezávisím na tom, ako sa vyspí nadriadený
- sám si schvaľujem dovolenku
- prispôsobujem svoju prácu rodinnému životu a nie naopak, s rodinou trávim viac času než so svojimi kolegami
- pracujem efektívne podľa vlastnej organizácie náplne práce
- nemôže sa mi stať, že pracujem za kolegu
- mám príležitosť sa osobnostne rozvíjať

Čo je u nás iné:
- úspešne sme aplikovali vysoko motivačný odmeňovací systém, kde môžete získať až 80% provízie
- pristupujeme k našim partnerom individuálne
- neformujeme vašu osobnosť podľa našich predstáv; prajeme si, aby ste zostali sami sebou
- pracujeme v príjemnom prostredí obklopení skutočnými profesionálmi v odbore, ktorí medzi sebou ochotne zdieľajú svoje poznatky a skúsenosti
- poskytujeme prepracovaný a stále sa vyvíjajúci vzdelávací program, vďaka ktorému môžete rásť

Poďte s nami meniť spôsob, akým sa predávajú reality a volajte/píšte.

Iné výhody:

Benefity: auto aj na súkromné účely, provízia z predaja, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, vzdelávacie kurzy, školenia, možnosť príležitostne pracovať z domu, firemné akcie, individuálne rozvrhnutie pracovnej doby, children-friendly office, účasť na zahraničných konferenciách, profesný/osobný kouč.

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie