Pracovník sťahovania - balenie

20.08.2018 Falcon Intl. s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Array
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Balič
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sťahovanie bytových a kancelárskych priestorov, balenie, nosenie, vybaľovanie

Iné výhody:

Zamestnanec si mesačne môže zarobiť od 1100 do 1800 Euro netto. Záleží na skúsenostiach, pracovnom vyťažení a služobných cestách. Pri práci zamestnanci často dostávajú ako bonus k výplate od klientov aj sprepitné, cca 200 Eur mesačne. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu, ciže zamestnanec má všetky pracovné výhody - rakúske zdravotné a sociáne poistenie, 13. a 14. plat, atď.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina A

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Vodičské oprávnenie typu C, alebo E je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: A