Finančný controller

15.01.2018 MiF s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Dubnica nad Váhom
Ilava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vypracovanie finančných reportov a prehľadov
Tvorba a kontrola plnenia finančného plánu
Vypracovávanie rozborov a štatistických výkazov, rozpočtov, prognóz, interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a tvorba odporúčania.
Plánovanie, vypracovávanie prognóz a analýz jednotlivých druhov výdavkov, kontrola nákladov spoločnosti.
Analýzy a hodnotenia výsledkov za stanovené časové obdobia a ich odchýlok od rozpočtu.
Spolupráca pri zavádzaní controllingu.
Analýzy finančných ukazovateľov spoločnosti a optimalizácia ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Rýchlo rozvíjajúca sa firma, ktorá vyrába samolepiace etikety.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, ochota spolupráce v teame.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
výroba reklamy, výroba samolepiacich etikiet
Oblasť pôsobenia:
Polygrafický, vydávateľský priemysel
Adresa:
MiF s.r.o.
Nerudova 4039
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Tatiana Filípková
Nerudova 4039, Dubnica nad Váhom, 018 41, Slovenská republika
Tel: 0902922327

Reaguj na ponuku