Finančný controller

08.01.2018 MiF s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dubnica nad Váhom
Ilava
Typ pracovnej ponuky: Špecialista reportingu
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vypracovanie finančných reportov a prehľadov
Tvorba a kontrola plnenia finančného plánu
Vypracovávanie rozborov a štatistických výkazov, rozpočtov, prognóz, interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a tvorba odporúčania.
Plánovanie, vypracovávanie prognóz a analýz jednotlivých druhov výdavkov, kontrola nákladov spoločnosti.
Analýzy a hodnotenia výsledkov za stanovené časové obdobia a ich odchýlok od rozpočtu.
Spolupráca pri zavádzaní controllingu.
Analýzy finančných ukazovateľov spoločnosti a optimalizácia ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami.

Rýchlo rozvíjajúca sa firma, ktorá vyrába samolepiace etikety.

Iné znalosti:

neuvedené

Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, ochota spolupráce v teame.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie