Kontrolórka kvality

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Novonosická 503/5, 020 01 Púchov
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme do tímu novú pracovníčku výstupnej kontroly, ktorej pracovnou náplňou je:
- vizuálna kontrola a meranie hotových výrobkov
- priebežná kontrola operátorov vo výrobe (výroba v súlade s výkresmi, normami a špecifikáciami zákazníkov)
- vedenie záznamov kvality v MS Excel a tiež v IS
- balenie výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov
- úzka spolupráca s odd. plánovania, výroby a expedície

Práca na dve zmeny PODMIENKOU.
Pracovný čas: ranná 6,15 - 14,15 hod. a poobedná 14,15 - 22,15 hod.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca v mladom kolektíve, v rýchlo rastúcej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Tuzemske vlastníctvo a výhradne slovenský manažment.
Možnosť osobného rastu a sebarealizácie.
Vianočné a letné posedenie.
Stravné lístky.

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky, za účelom osobného pohovoru.

Všeobecne požadované znalosti:

Výborný zrak, dôslednosť a samostatnosť.
Pracovné skúsenosti s káblovými zväzkami sú veľkou výhodou.
Podmienkou je pracovať v 2-zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word