startgroup

Frézar

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Poprad

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-obrábanie rôznych druhov súčiastok s použitím fréz a iných rotačných obrábacích nástrojov, v súlade s technickými postupmi
-vykonávanie jednoduchých povrchových úprav, frézuje ploché a skriňové súčiastky – rôzne špecifické dielce
-frézuje plochy, osadenia, drážky a dutiny, opracováva polovýrobky pomocou fréz a iných rotačných obrábacích strojov a zariadení s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu
-práca v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke

Ponúkaný plat

900 EUR

Benefity a ďalšie výhody

-dovolenková a vianočná odmena, preplácanie nadčasov, zabezpečené stravovanie, doplnkové dôchodkové sporenie,
poukážky na relax
-ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

-čítanie výkresovej dokumentácie
-spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-stredoškolské vzdelanie
-odbor: strojársky alebo technický
-2 roky prax na danej pozícii