startgroup

Branch Manager

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre našu personálno-konzultačnú spoločnosť hľadáme skúseného Branch managera, ktorý bude viesť pobočku v Bratislave, je samostatný a orientovaný na dosahovanie cieľov.

Náplň práce :
•Identifikácia a aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí, ich akvizícia v rámci územia Bratislavy a západného Slovenska
•Príprava podkladov na obchodné stretnutia, aktívna účasť na obchodných stretnutiach
•KAM management (starostlivosť o kľúčových klientov)
•Zodpovednosť za plnenie cieľov pobočky, za budget a profitabilitu
•Vedenie tímu konzultantov
•Pravidelný reporting
•Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
•Monitoring trhu

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• služobné auto aj na súkromné účely, mobil, notebook
• firemné benefity
• zamestnanecké zľavy
• firemné akcie a teambuildingy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

•Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
•Anglický jazyk
•Praktické skúsenosti s riadením tímu, Recruitment procesom, a predajom služieb - min. 5 rokov
•Skúsenosti so získavaním nových zákazníkov a obchodných príležitostí
•Vysoké pracovné nasadenie, orientácia na plnenie obchodných cieľov
•Dynamická, zdravo sebavedomá a optimistická osobnosť
•Komunikačné zručnosti a dobré vyjednávanie schopnosti
•Profesionálne vystupovanie