custom-banner

Kontrolór kvality - Stará Turá

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Čo je náplňou práce?

* Kontrola a skúšky materiálov, ich podskupín a hotových výrobkov podľa definovaných kritérií
* Pravidelná kontrola meraní podľa plánov kvality
* Vyhodnotenie zhodného / nezhodného (chybného) materiálu, podskupiny, dielca
* Zodpovednosť za správne označenie stavu po kontrole a skúškach
* Schvaľovanie a uvoľňovanie hotových výrobkov
* Nemusíte sa báť, všetko Vás naučíme a na pozíciu Vás dôkladne zaškolíme.

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame Vám
* Práca v 1 zmennej prevádzke
* Príjemné a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus, príplatok za prácu cez víkend
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Odmena za odporučenie zamestnanca
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Všeobecne požadované znalosti:

* Ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
* Prax na obdobnej pozícii vítaná, nie však podmienkou
* Skúsenosť s operačným systémom SAP vítaná
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Chuť učiť sa novým veciam
* Samostatnosť, precíznosť, tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word