Realitný maklér/-ka RE/MAX pre vás

20.11.2018 A - MONT, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnava
Trnava
Saleziánska 21
91701

Trnava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Reality a stavebníctvo; Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Radi by sme posilnili náš tím realitnej kancelárie RE/MAX pre vás spoluprácou s ľuďmi, ktorých predstava o budúcnosti je spojená s realitným trhom, vlastným podnikaním pod silnou celosvetovo známou značkou a časovou nezávislosťou. Ponúkame Vám priestor rozvíjať svoj obchodný talent, zlepšovať svoje rétorické zručnosti verbálnej i neverbálnej komunikácie, získať množstvo dôležitých kontaktov.

Ponúkame podnikateľskú príležitosť, nehľadáme zamestnanca.

Hlavnou náplňou Vašej práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností za účelom sprostredkovania ich predaja, kúpy, prenájmu
- obhliadky nehnuteľností a ich prezentovanie klientom
- príprava podkladov pre inzerciu
- sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností

Iné výhody:

- možnosť podnikania s podporou najúspešnejšej siete realitných kancelárií v Slovenskej republike i vo svete - RE/MAX = možnosť podnikať s minimálnymi počiatočnými nákladmi = možnosť podnikať s minimálnym rizikom
- absolútna časová nezávislosť, možnosť voľby miesta práce
- nadštandardné finančné ohodnotenie, ktorého maximálnu výšku ovplyvňuje len Vy sami
- spolupráca s tímom odborníkov, ktorý Vám bude vždy k dispozícii
- firemná kultúra založená na vysokých etických štandardoch a profesionálnom prístupe
- široké možnosti vzdelania nielen v realitnej problematike prostredníctvom systému školení vychádzajúcich z niekoľkoročných praktických skúseností, nie len z teoretických poznatkov

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- všeobecný prehľad ohľadom diania a prognóz v realitnej, príp. aj finančnej sfére
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- príjemný vzhľad, seriózne vystupovanie
- komunikatívnosť
- ambicióznosť a vytrvalosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B