Obchodný zástupca pre priemyselnú regulačnú techniku (s AJ alebo NJ)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Práca v tandeme s technickým inžinierom ktorý vytvára potom už konkrétne technické prepočty, ponuky a návrhy pre klienta
  • Akvizícia a udržiavanie existujúcich klientov v oblasti dodávok strojných častí pre náročné priemyselné procesy, hlavne so zameraním na priemyselnú regulačnú techniku.
  • Prezentácie ponúkaných produktov, kontakt s dodávateľmi
  • Starostlivosť o klientov v regióne celej SR
  • Toto je nová pozícia ktorej cieľom je racionalizovať kontakt s klientom, čiže aby za obchodné vzťahy bol zodpovedný primárne obchodník a za technické časti zákazky technický inžinier
Upresnenie platových podmienok:
Akvizícia priemyselných klientov z rôznych odvetví hospodárstva
Benefity a ďalšie výhody:
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Rozvoj a rast znalostí vo veľmi zaujímavom segmente
  • Vzdelávanie a tréning
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk aktívne alebo Nemecký jazyk aktívne
  • Prax v obchode minimálne 3 roky, prax pri získavaní priemyselných klientov veľkou výhodou
  • Vzťah k technike, ochota cestovať, vzdelávať sa
  • Príjemné vystupovanie, tímová práca