startgroup

Manažér nákupu drevnej hmoty pre Prešovský a Košický kraj

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Manažéra nákupu drevnej hmoty.

Náplň práce:

- Kvalitne technicky vykonaný nákup drevnej hmoty pre výrobné potreby spoločnosti
- Dopyty na relevantných dodávateľov s presne stanovenými kvalitnými podmienkami drevnej hmoty
- Vytváranie nákupných objednávok a sledovanie dodávok drevnej hmoty
- Sledovanie trhu dodávateľov
- Prieskum trhu dodávateľov
- Sledovanie plnenia nákupného prípadu/zákazky
- Vykonanie vstupnej kontroly nakupovanej piliarskej guľatiny
- Označenie a zatriedenie drevnej hmoty podľa kvality

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Doplnkové dôchodkové sporenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/VŠ – drevárske, technické, prax min. 5 rokov
- Skúsenosti v oblasti nákupu drevnej hmoty
- Vodičský preukaz skupiny B
- Prezentačné a predajné zručnosti
- Analytické myslenie
- Aktívne cestovanie za zákazníkom podmienkou
- Komunikatívnosť, cieľavedomosť, systematickosť