Realitný maklér

02.12.2017 Pavol Ištvan

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Prešov
okres Prešov
Slovenská 40
08001

Ďalšie miesta výkonu práce:
Prešovský kraj,
Košický kraj

Prešov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte pre nás ako realitný maklér !!!!!!!
Doprajte si možnosť nadštandardného príjmu.
Náplň práce:
- NÁBOR NEHNUTEĽNOSTÍ A SPRACOVANIE PONUKY
- SPROSTREDKOVANIE PREDAJA, KÚPY, PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ, AKO AJ SAMOTNÝ OBCHOD
S NEHNUTEĽNOSŤAMI
- ANALÝZA TRHU S NEHNUTEĽNOSŤAMI
- VYHĽADÁVANIE NOVÝCH MOŽNOSTÍ INVESTÍCIE V OBCHODE S NEHNUTEĽNOSŤAMI
- OBHLIADKY NEHNUTEĽNOSTÍ
- TVORBA DATABÁZY KLIENTOV
- MOŽNOSŤ VYTVORENIA SI VLASTNÉHO TÍMU MAKLÉROV, VLASTNEJ POBOČKY

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

• Motivačné finančné ohodnotenie vlastných obchodov
• Zaujímavé a transparentné ohodnotenie mng. práce
• Školenia a interaktívne tréningy
• Komplexne softvérové marketingové a právne zabezpečenie - u nás máte k
dispozícií bezplatné využívanie softvéru firmy a databázy ostatných maklérov,
naša spoločnosť vám poskytne pomoc v právnych otázkach v podobe
spolupráce s renomovanou advokátskou kanceláriou, v téme marketingu vám
pomôžeme prostredníctvom sofistikovanej marketingovej stratégie a v IT
oblasti vám pomôže naše vlastné IT oddelenie
• Flexibilný pracovný čas
• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• Prax v oblasti realitného sektora výhodou (nie podmienkou) pri pozícii realitný maklér
• Skúsenosti vo finančnom sektore ( bankovníctvo, poisťovníctvo ) výhodou
• Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa a schopnosť viesť a motivovať tím
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • asertivita
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Pavol Ištvan
Ruská Nová Ves 210
08005 Ruská Nová Ves
Slovensko
Tel: +421907689474

Reaguj na ponuku