Účtovník

13.01.2018 CENTURY 21 Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Spoločnosť CENTURY 21 Slovakia hľadá na polovičný úväzok vhodného kandidáta na pozíciu hlavný účtovník spoločnosti.

Náplň práce:
- evidencia účtovníctva v programe POHODA, pre spoločnosti skupiny
- príprava ekonomických tabuliek podľa potrieb vedenia spoločnosti
- daňové priznania DPH, uzávierky
- mzdy pre max 5 zamestnancov spoločnosti
- komunikácia s úradmi
- iné ekonomicko evidenčné činnosti
Upresnenie platových podmienok:
Platobné podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.
Iné výhody:
- prácu na čiastočný úväzok
- stabilitu silnej spoločnosti
- prácu v malom tíme
- nástup možný od 15.1.2018
Termín nástupu do práce:
od 15.1.2018
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- prax, prípadne znalosť podvojného účtovníctva
- znalosť programu Pohoda výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- zmysel pre zodpovednosť
- zmysel pre poriadok, systém práce
- znalosť anglického jazyka výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
CENTURY 21 je globálna, silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa Systém CENTURY 21 ® stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 9000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 165 tisíc profesionálov v takmer 70 krajinách sveta. Po 5 rokoch pôsobenia v Čechách sme otvorili viac ako 80 kancelárií a po 3 rokoch na Slovensku sme sa na trhu usadili ako silná a úspešná firma v regiónoch Bratislava, Nitra, Košice. Vo všetkých aspektoch je Systém CENTURY 21 ® vnímaný ako Zlatý štandard na realitnom trhu.
Oblasť pôsobenia:
Nehnuteľnosti
Adresa:
CENTURY 21 Slovakia
Kaštieľska 2
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Ján Smatana
Kaštieľska 2, Bratislava, 82105, Slovenská republika

Reaguj na ponuku