Upratovačka bytových domov

15.11.2019 František Kosorín Služby - frankie
Miesto práce: okres Levice; Levice
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Brigádnik, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadá sa pracovitá a šikovná spolupracovníčka na Upratovanie bytových domov v meste Levice

Potreba flexibility nakoľko upratovanie bytových domov prebieha na rôznych miestach v meste.

Kladieme veľký dôraz na kvalitu upratovania, Hľadáme spoľahlivú a poctivú pracovníčku.

Poprosím len vážny záujem !!!!!!

pošlite životopis a dohodneme si osobné stretnutie.

Informácie pre uchádzača:

Poprosím životopis posielajte na e-mail

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Služby Frankie s.r.o je mladá, dynamická a inovatívna, 5 rokov pôsobiaca firma na trhu, ktorá napreduje najmä vďaka precíznosti a s cieľom vždy zameraným na spokojnosť našich klientov. Sme spoľahlivým partnerom, ktorý vám poskytuje upratovacie služby pre firemné a kancelárske priestory, závody, obchodné priestory, ubytovacie zariadenia, barové podniky, reštaurácie i hotelové zariadenia.
Zabezpečujeme vysoko kvalitné a profesionálne služby, jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe presne podľa vašich požiadaviek. Poskytujeme tzv ,,FULL SERVICE“, to znamená že klient nájde všetky služby na jednom mieste. Vzhľadom na tieto fakty pracujeme so svojimi klientami na základe individuálneho prístupu, čoho výsledkom je individuálny pracovný plán spolu s cenovou ponukou a konkretizáciou daných úkonov, čím sa minimalizujú Vaše náklady a maximalizuje sa náš výkon so zameraním na Vašu spokojnosť.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Adresa:

František Kosorín Služby - frankie
Konopná ul. 3062/4
Levice
Slovenská republika
www.sluzby-frankie.sk

Kontaktné údaje:

František Kosorín
Konopná ul. 3062/4, Levice, 93405, Slovenská republika
Tel: 0915403569