Upratovačka bytových domov

14.09.2019 František Kosorín Služby - frankie

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tlmače - Lipník
Nitriansky kraj; okres Levice; Tlmače
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Brigádnik, Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadá sa pracovitá a šikovná spolupracovníčka na Upratovanie bytových domov v meste Tlmace - Lipnik.

Poprosim len Tlmače - Lipník.
Brigáda je na 2 dni v týždni ( št, pi).
Pripadne moznost prace aj ostatne dni v LV.

Kladieme veľký dôraz na kvalitu upratovania, Hľadáme spoľahlivú a poctivú pracovníčku. Zakladáme si na pravidelnej kontrole a nič nám neunikne.

Informácie pre uchádzača:

Poprosím životopis posielajte na e-mail

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Výhodou