Administratívny pracovník

07.02.2018 COMMERCE INVEST, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Poprad
okres Poprad
Slobody 3249
05801

Poprad
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Funkcia: administratívny pracovník, správca registratúry,
- administratívne práce súvisiace so správou registratúry a to najmä evidovanie, tvorba, prenášanie, ukladanie, ochrana registratúrnych záznamov a zabezpečenie ich vyradenia,
- tvorba databáz registratúry,
- zabezpečovať korešpondenciu,
- ostatné nešpecifikované administratívne práce súvisiace s chodom spoločnosti,
- príprava a spracovanie podkladov pre účtovníctvo a mzdovú agendu,
- zabezpečovať nové zákazky na správu registratúry a vyhľadávanie nových klientov,
- iné administratívne práce (pomocné účtovnícke práce – zakladanie účtovných dokladov, scanovanie, oslovovanie zákazníkov, tvorenie listov).

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Po osvedčení možnosť zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Znalosť strojopisu - desaťprstová hmatová metóda, základná znalosť účtovných a ekonomických dokladov, hospodárska korešpondencia,
- podmienka: evidovaný na úrade práce min. 3 mesiace + nemal prvé pravidelné platené zamestnanie, ktoré trvalo najmenej šesť po sebe nasledujúcich mesiacov, nakoľko pracovné miesto je vytvorené s príspevkom úradu PSVR.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B