Pomocná sila v kuchyni

13.09.2018 Materská škola
Miesto práce:
Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Šulekova 35, 81103

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocná sila v kuchyni vykonáva pomocné práce pri príprave
potravín na varenie, pri výdaji jedál
a zabezpečuje udržiavanie čistoty vo všetkých
priestoroch príslušnej stravovacej prevádzky.

Iné výhody:

Ponukame 50 eur kazdy mesiac prispevok na dopravu pre mimobratislavskych zamestnancov.
7,5 hod. prac. čas, moderna rekonštruovaná kuchyňa, benefity osobne,
pracuje sa len v pracovné dni.
Miesto je vhodne aj pre dochodkyňu.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Zdravotný preukaz.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Materská škola
Šulekova 35
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421910580986