Elektrikári - Holandsko/Nemecko (mzda od 2250€/netto/mesiac)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2250 EUR
    - mzda 2250 Eur /v čistom/mesiac
    - nadčasy sú platené za príplatok 50%-100%

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Máte skúsenosti ako Elektrikár, tak hľadáme práve Vás.
Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy.
Zmluva je na dobu neurčitú.
Pracovná náplň:
- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

Benefity a ďalšie výhody:

- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- máte možnosť pracovať na turnusy
- možnosť poskytnúť zálohu
- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
- podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- fotodokumentáciu Vašich prác
- certifikáty (nie sú podmienkou)

K dispozícii sme Vám emailom: email, telefonicky: 0911 279 723, 0910 901 936, 047/5622620.Web: www.dkrs.sk alebo facebook: DK Recruitment services.

Všeobecne požadované znalosti:

- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax minimálne 3 roky
- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- platný certifikát alebo osvedčenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)