Automechanik

14.12.2018 AUTO DIŠKANEC s.r.o.
Miesto práce: Žitná 5, Rača
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1350 EUR
- 1000€ netto
- 13-ty plat, Vianočné odmeny vo výške cca polovice hrubej mzdy
- teambuilding pri mori, atď.
Termín nástupu do práce: od 1.11.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v autorizovanom servise
- diagnostika porúch a stavu vozidiel
- oprava a údržba vozidiel
- využívanie meracích prístrojov mechanického charakteru
- montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidlách
- vykonávanie servisných prehliadok, záručných aj pozáručných opráv

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- používanie najnovších technológii
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuildingy

- v prípade záujmu kľudne volajte na mobilné číslo 0902 730 073 - p. Diškanec

- vyučený v odbore automechanik
- uchádzači s dlhoročnou praxou sú vítaní
- zručnosť, presnosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- bezúhonnosť, lojalita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

AUTO DIŠKANEC s.r.o. zabezpečuje firmám a fyzickým osobám kompletnú starostlivosť pre motorové vozidlá, bez straty záruky na vozidlo. Spoločnosť funguje viac ako 25 rokov čo sa odráža na našich skúsenostiach a kvalite.

Taktiež patríme do celosvetovej skupiny Bosch Car Service. Úplné autoservisné služby a kompletnú starostlivosť všetkých automobilových značiek zabezpečuje náš školený personál, ktorý pracuje na moderných zariadeniach.
Naša spoločnosť vykonáva činnosť vo vlastných priestoroch ktoré sú aj riadne poistené. Každé prevzaté vozidlo, riadne chránime a opravujeme iba u nás zamestnanou osobou. Vďaka 17 člennému personálu sme schopní riešiť vozidlo v krátkej dobe aj bez rezervácie termínu opravy.

Pracujeme na deviatich zdvíhacích zariadeniach s plnohodnotným vybavením a ďalšími šiestimi samostatnými pracoviskami kde sa auto rieši na zemi. Disponujeme množstvom zariadení, prípravkami a špeciálnym náradím ako napr. tester tlmičov, 3D laserová geometria, hydraulická rovnacia stolica karosérií, najnovšie pneuservisné vybavenie či množstvo diagnostických software-ov.

Adresa:

AUTO DIŠKANEC s.r.o.
Žitná 7494/5
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Dávid Diškanec
Žitná 7494/5, Bratislava, 831 06, Slovenská republika