Automechanik

22.09.2018 AUTO DIŠKANEC s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žitná 5, Rača
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
13-ty plat, Vianočné odmeny vo výške cca polovice hrubej mzdy atď.
Termín nástupu do práce: od 1.8.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v autorizovanom servise
- diagnostika porúch a stavu vozidiel
- oprava a údržba vozidiel
- využívanie meracích prístrojov mechanického charakteru
- montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidlách
- vykonávanie servisných prehliadok, záručných aj pozáručných opráv

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- používanie najnovších technológii
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuildingy

- v prípade záujmu kľudne volajte na mobilné číslo 0902 730 073 - p. Diškanec

Iné znalosti:

neuvedené

- vyučený v odbore automechanik
- uchádzači s dlhoročnou praxou sú vítaní
- zručnosť, presnosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- bezúhonnosť, lojalita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B