Operátor/ka vstrekolisov v Priemyselnom parku Sever! (Ref. č.: 2-19-28954/PF)

14.12.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vy hľadáte prácu a my hľadáme Vás, začnite s nami pracovať hneď teraz.
Vašou náplňou práce bude:

- obsluha vstrekolisov
- odoberanie, vkladanie, balenie výrobkov
- kontrola kvality
- vedenie dennej evidencie
- práca na 3 zmeny vhodná pre ženy aj mužov

Iné výhody:

- zvýšenie mzdy po mesiaci
- mesačný dochádzkový bonus 28 eur
- mesačná prémia do 17%
- prechod do interného stavu spoločnosti

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám Váš životopis, tešíme sa na osobné stretnutie.
Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Úspešný kandidát by mal spĺňať požiadavky:
- ochota pracovat na zmeny
- manuálna zučnosť
- precíznosť, samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie