Pracovná ponuka v Handlovej na pozíciu čašník/krupiér, čašníčka/krupiérka, Pokrový dealer

14.12.2018 JKV REAL s.r.o.
Miesto práce: Výkon práce je v Handlovej.
Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Barman, Čašník, Krupiér
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Ponúkame veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie, bonusové odmeny
Termín nástupu do práce: od 1.12.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

STAŇ SA ČLENOM TÍMU •VEGAS•
Príjmeme zamestnancov na TPP do novootvorenej herne s kaviarňou v Handlovej na pozíciu: Čašník - krupiér, čašníčka - krupiérka, Pokrový dealer
Náplň práce:
-práca za barom
-obsluha výherných automatov
Hľadáme zodpovedné osoby, ktoré si uvedomujú zodpovednosť pri práci s finančnou hotovosťou, vzťah pre čistotu a poriadok, príjemne vystupovanie, prijemná komunikácia s ľuďmi. Práca na smeny a práca v nočných hodinách.
Flexibilná pracovná doba, bonusové odmeny, zaujímavé finančné ohodnotenie.
Prax v obore je výhodou nie však podmienkou.
Predpokladaný termín nástupu ihneď.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na e-mail alebo správou na Facebooku ( Vegas Handlová ).
tel. : 0940 825 862

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zameraná na sprostredkovanie obchodu .

Oblasť pôsobenia:

Iné obchodné činnosti

Adresa:

JKV REAL s.r.o.
Úzka ulica 706/8
Prievidza
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Las Vegas
Námestie baníkov 19, Handlová, 97251, Slovenská republika
Tel: 0940 825 862