startgroup

Projektant rýchlostných ciest a diaľníc

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máš skúsenosti s projektovaním stavieb rýchlostných ciest a diaľníc? Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá projektovou a inžinierskou činnosťou hľadáme práve teba!

Náplň práce:
• posudzovanie a pripomienkovanie projektovej dokumentácie v štádiu DSP/DRS/DSRS pre stavby rýchlostných ciest a diaľníc
• súlad predloženej dokumentácie s požiadavkami objednávateľa a s potrebnými povoleniami
• zapracovanie podmienok dotknutých orgánov štátnej správy a organizácií uplatnené v konaní podľa stavebného zákona
• prípadne zmeny v schválenej dokumentácie, či podliehajú zmenám podľa režimu stavebného zákona
• zapracovanie zohľadnených pripomienok uplatnených v schvaľovacom procese
• návrh stavby v súlade s platnými STN
• participácia na pracovných rokovaniach, poradách a kontrolných dňoch (aj v AJ)

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

• nadštandardné finančné ohodnotenie
• práca v úspešnom a dynamickom tíme
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• SŠ/VŠ vzdelanie - stavebné zameranie
• prax 3 roky v projektovaní na stavbách rýchlostných ciest a diaľníc
• MS Office - pokročilý
• anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
• VP sk. B
• skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme - výhodou