Zaujímajú Vás veľké projekty vyvíjané na mieru a programujete v C#? Pozícia .NET Developer čaká len na Vás. Pošlite nám svoj životopis !

23.06.2018 AuJob s.r.o. - Personálny servis
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
1500 €/btt
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Počas pracovnej doby budete:
• kombinovať kreativitu s funkčnosťou a vyvíjať veľké webové portály ako aj intranetové a internetové riešenia
• analyzovať a navrhovať riešenia z hľadiska funkčnosti a dátového modelu aplikácie
• kontrolovať a testovať funkčnosť navrhnutých riešení
• podľa potreby a druhu projektu kooperovať aj s inými oddeleniami spoločnosti
• mať priestor na komunikáciu aj priamo s klientom
• súčasťou 6-10 členného tímu spolu s ďalšími programátormi, analytikom a projektovým manažérom
• využívať anglický jazyk najmä na písanie dokumentácie

Iné výhody:

Požadované vzdelanie: vysokoškolské I./II. stupeň Zameranie štúdia: informačné technológie Cudzie jazyky: AJ - mierne pokročilý Prax: Bez čoho sa na tejto pozícii nezaobídete? Ako .NET developer je dôležité mať za sebou minimálne 2 ročnú prax v oblasti programovania webových aplikácií v .NET, C# .

E-commerce sa stáva dôležitou súčasťou dnešného podnikateľského sveta. Využite svoje technické zručnosti a vytvárajte webové riešenia veľkých formátov.

Schopnosti, ktoré by ste mali mať:
• pokročilá znalosť technológií: ASP.NET, .NET, C#, MVC, XML, MS SQL
• skúsenosti s programovaním web aplikácií
• komunikačné zručnosti, ktoré budete aktívne využívať v tíme ale aj pri prezentácii klientom
• schopnosť kooperovať pri práci s ostatnými členmi tímu
• tvorivosť, schopnosť improvizovať a riešiť úlohy samostatne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Patríme medzi popredné slovenské personálne agentúry. Od nášho založenia v r. 2004 pôsobíme na celom Slovensku. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničím, napr. Českom, Rakúskom, Nemeckom a inými krajinami.
Ponúkame vynikajúce pracovné pozície pre Vás, potenciálnych zamestnancov. Hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov, Vašich možných zamestnávateľov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva.
Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na čísle 0902 933 112, mailom na adrese email, alebo osobne na adrese AuJob s.r.o., Jelenia 11, 811 05 Bratislava. www.aujob.eu.
Pri spolupráci s nami budete vždy nadšený našou flexibilnosťou, ústretovosťou a korektnosťou.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich dokumentov vrátane fotografie a videoživotopisu, ak sú poskytnuté a ktoré patria do Osobitnej kategórie osobných údajov udeľuje dotknutá osoba spoločnosti AuJob s.r.o. ako prevádzkovateľovi súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov a to na účel a za podmienok uvedených v Oznámení informácií dotknutej osobe o spracúvaní osobných údajov v zmysle ustanovenia § 15 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, ktoré sú dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Adresa:

AuJob s.r.o. - Personálny servis
Jelenia 11 zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Katarína Molitorisová
Tel: +421 904 356 444