Inžinier zákazníckej kvality - Nové Mesto nad Váhom - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • komunikácia so zákazníkom ohľadom jeho požiadaviek
  • riešenie zákazníckych reklamácií (8D report)
  • zisťovanie príčin vzniku chýb a participácia pri návrhu nápravných opatreniach
  • participácia pri zlepšovaní a optimalizácii výrobného procesu s ohľadom na zákaznícke požiadavky
  • účasť na zákazníckych a interných auditoch
  • vedenie a aktualizovanie príslušnej dokumentácie
  • reporting
Inžinier zákazníckej kvality na tejto pozícii navštevuje zákazníka osobne, s čím sú spojené krátke zahraničné služobné cesty.
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme skúseného Inžiniera kvality s anglickým jazykom, ktorý budema mať prideleného jedného zákazníka, a tým aj projekty, ktoré sa pre neho realizujú.
Benefity a ďalšie výhody:
  • výkonnostná prémia
  • prítomnostný bonus
  • príspevok na dopravu
  • príspevok na relokáciu
  • teambuildongové aktivity
  • firemné kurzy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ I. II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (slovom aj písmom, úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • TECHNICKÉ ZNALOSTI: skúsenosť s nástrojmi kvality (FMEA, EMPB, PPAP)
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné a analytické schopnosti, prozákaznícky prístup, flexibilita, zodpovednosť, ochota cestovať za zákazníkom
  • PRAX: min. 2 roky (ideálne v automotive - Tier 1)