startgroup

Strojník

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta nadnárodnú spoločnosť, ktorá sa radí medzi najvýznamnejších dodávateľov nerastných surovín v strednej Európe, hľadáme kandidáta na pozíciu Strojník.

Náplň práce :

- obsluha a údržba zverených vozidiel a strojov,
- nakladanie materiálov (napr. štrk, živec, bentonit, íl) pri ťažbe a expedícii,
- odoberanie vzoriek z ťažených materiálov podľa platných postupov,
- vizuálne prehliadky strojov a vozidiel pred začiatkom prevádzky, počas a po skončení prevádzky,
- vykonávanie dennej a preventívnej údržbu strojov a vozidiel podľa Návodu na obsluhu a platných interných postupov,
- mazanie strojov a dopĺňanie prevádzkových náplní do vozidiel a strojov podľa mazacích plánov,
- čistiace práce, terénne úpravy, výstavbu a údržbu ciest,
- vedenie Prevádzkových denníkov strojov a vozidiel,
- expedícia

Ponúkaný plat

830 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- 15% mesačné prémie
- diéty (preplácané služobné cesty)
- stravné lístky
- pitný režim
- príspevok na DDP III.pilier
- kontinuálne vzdelávanie
- spoločné akcie
- zaručene vyplatené mzdy a odvody v plnej výške a včas

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- preukaz na obsluhu stavebných strojov (pásové a kolesové rýpadlá, kolesové nakladače, buldozér, korčekový bager) sk. 2, 4, 5 a 9.
- vodičský preukaz skup. B a C
- zodpovedný prístup k práci
- časová a mobilná flexibilnosť
- spoľahlivosť