startgroup

Manažér reprezentant kandidát

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Banská Bystrica
Banská Bystrica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti poisťovníctva hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Manažér reprezentant - kandidát.
Práca je vykonávaná formou zmluvy o obchodnom zastúpení ( živnosť). Hlavnou úlohou Manažéra na tejto pozícii je:

- riadenie a motivácia obchodnej skupiny s cieľom dosahovania stanoveného plánu
- plnenie stanovených úloh
- realizácia náborových stretnutí
- vedenie týždenných porád alebo tímových stretnutí s reprezentantmi
- vedenie individuálnych stretnutí s reprezentantmi
- rozvíjanie zručností a odborných znalostí reprezentantov
- podpora obchodných reprezentantov v teréne formou spoločných stretnutí
- hodnotenie reprezentantov, kontrola kampaní
- absolvovanie adaptačných a tréningových povinností
- reprezentovanie záujmov poisťovne

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

•zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• profesionálny rozvoj a sebarealizácia
• odborné vzdelávanie a prepracovaný systém školení obchodných zručností
• nadpriemerné finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
• široká paleta produktov a možností

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate dané požiadavky pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavky na kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdelanie (ekonomické zameranie výhodou)
- schopnosť stanoviť ciele a stratégiu a ich následné plnenie
- veľmi dobré komunikačné, predajné a prezentačné a manažérske zručnosti
- silná pro klientská orientácia a ťah na bránu
- spoľahlivosť, samostatnosť a vytrvalosť
- ochota vzdelávať sa
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
- práca na živnosť