Country Sales Manager - FMCG (aktívny anglický jazyk)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • spracovávanie analýz predaja, obratu a plnenie plánu tržieb, reportovanie obchodnej činnosti riaditeľovi spoločnosti,
  • príprava, spracovávanie a vyhodnocovanie pravidelných hospodárskych a obchodných reportov pre materskú spoločnosť,
  • účasť na management meetingoch, komunikácia a prezentácia obchodných výsledkov za slovenskú spoločnosť,
  • spoluúčasť na tvorbe krátkodobej a dlhodobej stratégie spoločnosti,
  • spoluúčasť na tvorbe a realizácii marketingovej stratégie,
  • zastupovanie spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach,
  • supervízia jednotlivých kľúčových projektov;
Upresnenie platových podmienok:
Hľadá sa skúsený manažér pochádzajúci z FMCG segmentu, ktorý má skúsenosť s riadeným obchodného tímu, je zdatný v príprave a vyhodnocovaní obchodných údajov a aktívne komunikuje v anglickom jazyku.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti,
  • stabilný tím, príjemná pracovná kultúra,
  • výborná káva na pracovisku :)
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • nevyhnutné sú skúsenosti s riadenia menšieho tímu obchodníkov v oblasti FMCG min. 2 roky,
  • nutnosťou je expertná znalosť programu MS Excel (príprava obchodných a hospodárskych reportov a analýz),
  • skúsenosť s realizáciou a interpretáciou obchodných reportov na medzinárodnej úrovni minimálne 2 roky,
  • nutnosťou je aktívna komunikácia v anglickom jazyku na úrovni C1 (ústna aj písomná forma),
  • požadujeme vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa ekonomického alebo obchodného zamerania,
  • výhodou sú skúsenosti z menšej medzinárodnej spoločnosti,
  • vynikajúce komunikačné, negociačné a prezentačné zručnosti,
  • práca s programom MS PowerPoint na pokročilej úrovni,
  • skúsenosti s prípravou a tvorbou obchodných zmlúv, znalosť obchodného práva,
  • pozitívne naladená osobnosť a tímový duch;