startgroup

HR Koordinátor

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava
Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Baví Ťa práca s ľuďmi? Hľadáš dynamickú a rôznorodú prácu? Do nášho tímu hľadáme HR Koordinátora, ktorého
náplňou práce bude komplexná starostlivosť o pridelenú zákazku
- prijímanie a riešenie požiadaviek prideleného klienta
- aktívny nábor potencionálnych kandidátov, testovanie kandidátov
- tvorba inzercií, selekcia životopisov, komunikácia s uchádzačmi
- organizácia a absolvovanie personálnych pohovorov - osobných, telefonických
- zabezpečenie PP dokumentácie pri nástupe a výstupe zamestnancov
- denná komunikácia s klientom a zamestnancami a riešenie rôznych situácií
- komunikácia s Úradmi práce, Obecnými úradnými a inými inštitúciami
- príprava pracovných zmlúv
- príprava a spracovanie dochádzky
- príprava podkladov na mzdy a ich spracovanie
- práca priamo v teréne u klienta

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, samostatnosť, odolnosť voči stresu
- aktívny vodič
- prax v oblasti personalistiky podmienkou
- očakávame chuť pracovať a učiť sa nové veci
- nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie
- vysokoškolské vzdelanie
- odbor personálny management, psychológia, andragogika