Pracovník zákazníckeho servisu - predaj bytov v novostavbách

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Kompletný informačný servis pre záujemcov o kúpu bytov, obchodných a administratívnych priestorov v niektorej z našich novostavieb
• Príprava zmluvnej dokumentácie pre záujemcov o kúpu bytov, obchodných a administratívnych priestorov
• Administrácia podpisu zmluvnej dokumentácie
• Vedenie evidencie potenciálnych a existujúcich zákazníkov a ich zmluvnej dokumentácie
• Organizovanie a zabezpečovanie obhliadky bytov, obchodných a administratívnych priestorov priamo na mieste ich výstavby
• Osobný kontakt so zákazníkmi na predajnom mieste na Jozefskej ulici v Bratislave
• Prezentácia projektov vo virtuálnej realite
• Administratívne a iné činnosti podľa pokynu nadriadeného

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:

• Fixný plat + motivačná zložka
• Príležitosť aj pre študenta denného štúdia
• Určitá flexibilita v konkrétnom nastavení pracovnej doby po dohode

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca:

• Komunikačné schopnosti
• Skúsenosti s predajom nehnuteľností výhodou, nie však podmienkou
• Zručnosť pri používaní moderných technológií
• Profesionálna starostlivosť o našich klientov
• Zmysel pre poriadok a úhľadnosť
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
• Ochota pracovať v popoludňajších hodinách a cez víkend

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno