Obchodný Partner, zástupca

17.09.2019 Invest Sk Rezort s.r.o.
Miesto práce: po vzájomnej dohode,
vo vybranom meste uchádzania sa

lokalita spolupráce je tiež
UKRAJINA

okres Banská Bystrica, okres Bratislava, okres Košice, okres Nitra, okres Poprad, okres Ružomberok, okres Trnava, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 2500 EUR
bližšie info len na osobnom stretnutí, poprosím Vás len seriózny záujem

" Každý úspech začína rozhodnutím skúsiť to "
" Všetko sa dá naučiť len treba vedieť prečo, chcieť a byť trpezlivý"
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: trainee program, živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Medzinárodná kapitálová spoločnosť s najväčším poskytnutím pracovných a podnikateľských príležitostí v Európe v oblasti:
sprostredkovania obchodu a služieb v oblastiach o peniazoch, budovania obchodných sietí štrukturálneho odbytu, budovania vlastných firiem a garantovaného kariérneho rastu, informácií o peniazoch a najrýchlejšej realizácii akýchkoľvek cieľov a potrieb, spôsoboch dosahovania hmotných/nehmotných cieľov a predstáv, myslenia vedúcich ku úspechu, budovania majetku a kvalitného vzdelania s uplatnením sa na trhu práce. Veľmi dôležitá je komunikácia a stretávanie sa s ľuďmi, a zvyšovať ich životnú úroveň,empatia a dosiahnuť niečo viac ako je bežný štandard.

Iné výhody:

osobnostný a kariérny rast,
budovanie pasívneho príjmu
finančná sloboda a nezávislosť
kvalitné vzdelanie s praxou
budovanie vlastného tímu firmy
istý príjem, garantovaná renta, dôchodok
dovolenky, odmeny, čas. flexibilita
vlastný úspech a spoločenské uznanie
Spolupráca je rozvinutá s viacerými firmami a dlhodobými obch. partnermi

Informácie pre uchádzača:

bližšie informácie len na osobnom stretnutí,

potrebné je vedieť odpoveď na otázky "čo chcem a prečo to chcem, ako sa môj život zmení, keď to dosiahnem, čo očakávam "

životopis prosím zašlite mailom: ladislavsubert @ icloud.com

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

cieľavedomosť
flexibilita
pozitívny prístup
trpezlivosť
kreativita
komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výborná spolupráca v tíme , dlhodobé vzťahy, maximálna serióznosť

Oblasť pôsobenia:

Výstavba obytných a neobytných budov i. n.

Adresa:

Invest Sk Rezort s.r.o.
Mostová 27
Ružomberok
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ladislav Šubert
Mostová 27, Ružomberok, 03401, Slovenská republika
Tel: 0917 330409