Vedúci/ vedúca ekonomického oddelenia

21.10.2018 Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Liptovský Mikuláš
Školská 4
03101

Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vzdelávanie a školstvo; Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexné zabezpečenie prác na úseku rozpočtovania a financovania. Požadované kvalifikačné predpoklady: VŠ vzdelanie II.st., znalosť zákonov č. 357/2015 Z.z., 431/2002 Z.z.; 278/1993 Z.z.; 552/2003 Z.z.; 553/2003 Z.z.; 523/2004 Z.z.; znalosť podvojného účtovníctva, výkazníctva a rozpočtovania; práca v systéme štátnej pokladnice- modul Manex, RIS, Konsolidačný balík, Majetok štátu, Záväzky; organizačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, manažérske schopnosti, bezúhonnosť, prax v oblasti verejnej správy je výhodou. Požadované doklady: Žiadosť o zaradenie do výberového konania, úradne overená fotokópia dokladu o VŠ vzdelaní II. st., profesionálny štruktúrovaný životopis, motivačný list, písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle §11 Z. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 07:30 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie