startgroup

Predajca manipulačnej techniky - Junior

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trenčiansky kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá patrí medzi popredných dodávateľov manipulačnej techniky na slovenskom trhu, hľadáme samostatného predajcu s technickým myslením na pozíciu Predajca manipulačnej techniky - Junior.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
- starostlivosť a rozširovanie portfólia zákazníkov
- práca s CRM, aktualizácia informácií v CRM
- spracovávanie technickej špecifikácie manipulačnej techniky a cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníka
- úzka spolupráca s ostatnými obchodnými manažérmi

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca formou Home Office
- služobný automobil aj na súkromné účely
- motivačná finančná zložka k fixnej mzde

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- prax v oblasti obchodu B2B s technickým produktom - výhodou
- MS Office - pokročilý
- CRM systém - výhodou
- VP sk. B

- dobré predajné, komunikačné a organizačné schopnosti a zručnosti
- schopnosť učiť sa nové odbornosti a presadiť sa v konkurencii
- schopnosť nadväzovať neformálne vzťahy a príjemné vystupovanie