Logistický koordinátor - Malacky

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky
  • príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok z rôznych predajných kanálov
  • spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi
  • plánovanie výdajov logistického centra
  • vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie
  • vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného koordinátora logistiky.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca na trvalý pracovný pomer a dobou neurčitou
  • motivačné finančne ohodnotenie
  • zamestnanecká cafetéria a pitný režim
  • dovolenka nad rámec zákona
  • vianočný večierok, family day
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ, VŠ I. alebo II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, SAP
  • PRAX: min. 1 rok
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: dobré komunikačné schopnosti, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, tímový hráč, multi-tasking, analytické myslenie, dobré negociačné schopnosti