Lean koordinátor - Trnava - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • analýza existujúcich procesov a častí vstupujúcich do výroby
  • nastavenie celého systému zlepšovania procesov
  • návrh a implementácia riešení na zefektívnenie procesov
  • skracovanie času jednotlivých cyklov
  • komunikácia s oddeleniami vstupujúcimi do procesu výroby v rámci zavádzania zmien
  • reporting v anglickom jazyku
  • koordinácia zmien s inými oddeleniami
Upresnenie platových podmienok:
Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • zaujímavý sociálny program
  • III. pilier DDS
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: VŠ I. II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • TECHNICKÉ ZNALOSTI: Lean Six Sigma, znalosť výrobných procesov
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
  • PRAX: min. 2 roky