Senior Account Manager / Key Account Manager pre SK a HU (interierový design)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • obchodné zastupovanie spoločnosti a prémiovej značky produktu na slovenskom aj maďarskom trhu
  • starostlivosť o distribútorskú sieť a podpora obchodných aktivít u stabilných klientov,
  • vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj obchodných aktivít v oblasti stavebných investičných projektov,
  • identifikácia potenciálnych zákazníkov a nových obchodných príležitostí,
  • zodpovednosť za plnenie plánu predaja v súlade so stratégiou predaja,
  • príprava cenových ponúk a dohadovanie obchodných podmienok,
  • časť na pravidelných obchodných meetingoch v Prahe (1x za mesiac),
  • reportingová činnosť;
Upresnenie platových podmienok:
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti interiérového designu hľadáme skúseného obchodného zástupcu s aktívnym maďarským a anglickým jazykom, ktorý má obchodného ducha a chuť rozvíjať relationship management v segmente podlahových materiálov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca formou home office,
  • mobilný telefón a notebook,
  • firemný automobil aj na súkromné účely,
  • motivujúce mzdové ohodnotenie,
  • práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • zastupovanie prémiovej značky na trhu,
  • flexibilný pracovný čas;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • skúsenosti na pozícii senior obchodného manažéra v segmente stavebníctvo alebo technika (min. 3 roky),
  • anglický jazyk s maďarský jazyk na aktívnej úrovni (pravidelná verbálna aj písomná komunikácia),
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie obchodného, ekonomického alebo technického zamerania,
  • výhodou sú skúsenosti v rámci medzinárodnej spoločnosti,
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič,
  • prirodzený obchodný a negociačný talent,
  • výborné komunikačné zručnosti, otvorenosť,
  • strategický spôsob myslenia,
  • schopnosť vytvárať a udržiavať dlhodobé a strategické vzťahy,
  • prozákaznícka orientácia,
  • schopnosť sebamotivácie
  • odolnosť voči stresu
  • flexibilita,
  • lojalita;