CHYŽNÉ do 3* a 4* hotelov - HOLANDSKO. ihneď

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    ostrov Terschelling alebo Vlieland
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

    Pracovníci 18 rokov:
    6,73 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    19 rokov:
    7,96 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    20 rokov:
    8,65 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    Pracovníci od 21 rokov a viac:
    9,72 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Overený zamestnávateľ. V hoteloch už pracujú slováci. Veľa spokojných zamestnancov.

Benefity a ďalšie výhody:

* ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom za poplatok 70 Eur týždenne. (raňajky, obed, večera) ZDARMA Poplatok za ubytovanie nehradíte vopred, až ztrhnutý z výplaty.
* strava zabezpečená priamo v hoteli 3 krát denne (raňajky, obed, večera) ZDARMA
* pozícia vhodná pre ženy, prípadne páry (kamarátky a páry zamestnávateľ ubytuje spoločne - 2 lôžkové izby).
* organizujeme cestovanie zo Slovenska do HolandskaV prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
* možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet, podľa Vášho výberu. Mzda je vyplácaná žýždenne, pravidelne a bez akéhokoľvek meškania.
* pomoc s vybavením SOFI čísla v Holandsku.
* poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.
* ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o pracovnú ponuku zašlite emailom životopis v anglickom jazyku s fotkou (email)
Upresnite termín Vášho možného vycestovania. Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka
- skúsenosti s upratovaním výhodou, nie však podmienkou
- motivácia a zodpovednosť
- chuť pracovať dlhodobo
- možnosť pracovať dlhodobo (zamestnávateľ neakceptuje uchádzačky, ktoré hľadajú iba krátkodobú brigádu)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno