startgroup

Špecialista na technické výpočty

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj
Kechnec

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, ktorá sa zaoberá výrobou žeriavov a strojov na čistenie vtokov vodných elektrární hľadáme Špecialistu na technické výpočty.
Náplň práce:

- podpora konštrukcie pri navrhovaní oceľových konštrukcií žeriavov a iných strojov po výpočtovej stránke
- technické výpočty pomocou metódy konečných prvkov
- práca v programe AutoCAD
- spolupráca s produktovým a technickým oddelením pri navrhovaní
- vykonávanie potrebných analýz a kontrol k navrhnutým konštrukčným riešeniam a riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- kvalitné hardwarové i softwarové vybavenie
- nové klimatizované priestory
- kontinuálny odborný i finančný rast
- jazykové kurzy v sídle firmy (angličtina, nemčina)
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na cestovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Vysokoškolské vzdelanie - technické alebo stavebné zameranie
- SolidWorks-základy
- Microsoft Outlook-základy
- Microsoft Windows-základy

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- pedantnosť
- zodpovedný prístup k práci