Strojárenský pracovník/čka

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • hlavný pracovný pomer v stabilnej zahraničnej spoločnosti v Trnave
  • práca v 4-zmennej prevádzke, 8 hod. pracovné zmeny
  • obsluhovať výrobné stroje a zariadenia, kontrolovať kvalitu výrobkov
  • vyrábať plastové diely na vstrekovacích lisoch
  • vykonávať montáž na výrobných linkách podľa pracovných postupov
  • vykonávať jednoduchú údržbu a čistenie strojov a zariadení
Benefity a ďalšie výhody:
  • rastúce finančné ohodnotenie, pravidelné zvyšovanie tarifnej triedy
  • príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, nadštandartné príplatky ku mzde, 13. a 14. plat
  • jednorazová ročná odmena 600 €
  • dochádzkový bonus, príplatok na dopravu
  • veľmi pestrý sociálny program (príspevok na DDS, rôzne benefity, vernostné, pravidelné odmeny, príspevok na svadbu, príspevok na okuliare každý rok, odmena za darovanie krvi, odmena pri príležitosti životného jubilea .. )
  • strava v jedálni len za 0,50 €
  • všestranné lekárske prehliadky, dotácia stravy zamestnancom
  • kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • výhodou je technické vzdelanie - (strojárstvo), nie je však podmienkou
  • práca je vhodná aj pre absolventa, resp. začiatočníka - možnosť zaučenia,
  • charakter práce je taktiež vhodný pre mužov aj ženy
  • skúsenosti v oblasti strojárenskej resp. automobilovej výroby sú vítané
  • dobrý zdravotný stav (práca v noci, práca v stoji, alergie)
  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť