Špecialista prevádzky TV služieb (aplikačná a systémová úroveň)

22.06.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máte skúsenosti s administráciou operačných systémov a správou aplikácií? Láka Vás možnosť podieľať sa na implementácii, testovaní a prevádzke televíznych služieb v telco spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie? Potom Vás radi privítame v našom tíme!

A čo by bolo Vašou úlohou?
- Vykonávať správu, konfiguráciu, optimalizáciu a monitoring prevádzkovaných systémov a služieb,
- vykonávať diagnostiku, lokalizáciu a odstraňovanie porúch v oblasti TV služieb,
- spolupráca na projektoch a implementáciách nových technológií,
- udržiavať a aktualizovať príslušnú dokumentáciu.

Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
neuvedené
Prax v oblasti administrácie a správy nasledovných systémov:
- administrácia Linux RedHat / CentOS – expert
- administrácia VMWare hypervízor – pokročilý
- skriptovací jazyk (BASH/Python) - pokročilý
- administrácia Windows a IIS - základy
- SQL (Oracle) - základy
- správa Java aplikačných serverov GlassFish / Payara – základy
Výhodou sú skúsenosti:
- s prevádzkou aplikácií v internetovom prostredí (web portály, mobilné aplikácie, proxy servery)
- so streamingom a spracovaním videa (HLS, Wowza, enkoding)
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový duch, proaktivita a ochota zdieľať vedomosti
- analytické myslenie a schopnosť prinášať nové nápady na optimalizáciu
- časová flexibilita (súčasťou pozície je i pracovná pohotovosť mimo štandardných pracovných hodín)