Vodič/Rozvozca pizze

17.12.2018 PIZZA SMEJO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra - Klokočina
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
Platové podmienky: 3.00€/hod, 3.10€/hod, 3.20€/hod, 3.30€/hod, 3.40€/hod brutto. Hodinová mzda záleží od rýchlosti zaučenia sa a od statusu subjektu v sociálnej poisťovni. Príplatky za nadčas, soboty a sviatky (v nedeľu je prevádzka zatvorená).
Mzda závisí od počtu odpracovaných hodín, resp. dní.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozvoz pizze po Nitre a okolí.

Práca je vhodná aj pre študentov VŠ (nakoľko tí majú popri štúdiu dosť voľna) alebo aj pre ľudí, ktorí majú popri inej hlavnej práci veľa voľna. Možnosť pracovať na 4 hodinovú, 6 hodinovú, alebo 12 hodinovú smenu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Nutná aspoň čiastočná znalosť ulíc v NR, prípadne dobrá znalosť používania vlastnej GPS navigácie. Vodičský preukaz skupiny B aspoň 2 roky.