Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Trenčín / plný úväzok od 800€ / skrátený úväzok od 4,50€

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Trenčín

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Príprava jedál, upratovacie práce a obsluha zákazníkov.

Ponúkaný plat

800 EUR

Upresnenie platových podmienok

Uvedený plat 800€ je vrátane príplatku za prácu v noci (4 nočné zmeny) a variabilnou zložkou 30€. Variabilná zložka býva spravidla vyššia - záleží od pracovného výkonu

Benefity a ďalšie výhody

* Po 1. a 3. mesiaci zvýšenie platu
* Pravidelné zvyšovanie platu raz ročne
* Firemné akcie 1x za mesiac
* Nápoje zdarma
* Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
* Flexibilný pracovný čas
* Práca v jednej z najúspešnejších spoločností na svete
* Príplatok za prácu na nočnej zmene 1 €/hod.
* Príplatok za prácu v deň štátneho sviatku 50%
* Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
* Bezplatné poskytnutie uniformy
* Variabilná zložka do 150€ mesačne, ktorej výška závisí od výkonu
* Výhodou je práca s mladými ľuďmi v dynamickom prostredí
* 55% zľava na jedlo v McDonald´s a 30% zľava na produkty v McCafé
* Benefit karta s rôznymi zľavami, ktorá platí vo všetkých McDonald´s na Slovensku

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.