Junior konštruktér - Solidworks

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • kreslenie a príprava konštrukčných riešení pre stroje, nástroje a ich súčasti podľa technických požiadavok,
  • príprava technickej dokumentácie a 3D modelov pre výrobné stoje a zariadenia,
  • participácia na realizácii nových strojov a zariadní,
  • identifikovať možnosti pre zmenu za cieľom zlepšenia technológií,
  • príprava dokumentácie pre nové výrobné procesy
  • kreslenie technickej dokumentácie v programe Solidworks a Autocad;
Upresnenie platových podmienok:
Pracovná príležitosť pre mladého konštruktéra, ktorý má praktické skúsenosti s prácou v programe Solidworks, má aktívny anglický jazyk a chce uplatniť svoje zručnosti v oblasti priemyselných (agro) technológií.
Benefity a ďalšie výhody:
  • priestor pre osobnostný aj kariérny rozvoj,
  • možnosť cestovať do zahraničia,
  • podpora vo vzdelávaní,
  • zaujímavý sociálny program;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • nutnosťou je praktická skúsenosť s prácou v programe Solidworks,
  • veľkou výhodou je skúsenosť s prácou v programe AUTOCAD resp. Catia, alebo v inom kresliacom programe,
  • vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa so strojárskym alebo technickým zameraním,
  • aktívny anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni B2,
  • ochota cestovať do zahraničia niekoľkokrát v priebehu roka,
  • technické myslenie,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • vodičský preukaz sk. B;