Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• komunikácia s novými a existujúcimi zákazníkmi na úrovni vyššieho manažmentu

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- prácu v modernej, procesne orientovanejIT spoločnosti
- prácu na zaujímavých projektoch pre významných klientov
- nadštandardné pracovné a platové podmienky
- prácu v mladom kolektíve, kreatívny prístup k práci
- odborný rast v oblasti informačných technológií, firemných procesov

Druh pracovného pomeru:
- hlavný pracovní pomer
externá spolupráca

Miesto výkonu práce:
- celá SK
Termín nástupu:
- dohodou

Informácie pre uchádzača:

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova @ e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie:
• stredoškolské najlepšie s obchodným zameraním, vysokoškolské

Prax:
• min. 2 roky – obchodná prax v komerčnejsfére
• výhodou prax v obore predaja podnikových informačných systémov

Jazykové znalosti:
• základná znalosť AJ

Znalosť práce na PC:
• Aplikácie MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Požadované znalosti a schopnosti:
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• umenie jednať si zákazníkom
• orientácia na výsledok, vysoké pracovné nasadenie a vlastná kreativita
• vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné požiadavky:
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• flexibilita
• kreativita
• organizačné schopnosti
• iniciatíva
• schopnosť učiť sa novým veciam
• tímová spolupráce
• zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)