Obchodno-technický manažér pre Slovensko

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • predstavenie ponuky riešenia procesnej automatizácie pre zákazníkov na slovenskom trhu,
  • realizácia obchodnej činnosti v oblasti riešenia procesnej automatizácie,
  • zodpovednosť za plnenie plánu predaja v súlade so stratégiou predaja,
  • utváranie a rozvíjanie obchodných vzťahov so zákazníkmi a subdodávateľmi,
  • identifikácia potenciálnych zákazníkov a nových obchodných príležitostí vo viacerých oblastiach priemyslu,
  • prehľad o verejných súťažiach, účasť v tendroch,
  • spolupráca naprieč oddeleniami za účelom prípravy ponúk a realizácie obchodných aktivít,
  • príprava cenových ponúk,
  • reporting;
Upresnenie platových podmienok:
Spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky a procesnej automatizácie hľadá kandidáta s obchodno - technickým zameraním a aktívnym anglickým jazykom, ktorý bude samostatne zodpovedať za obchodné činnosti na slovenskom trhu.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v spoločnosti so silných postavením na slovenskom trhu,
  • možnosť jazykového vzdelávania,
  • účasť na zaujímavých firemných akciách,
  • možnosť osobnostného a odborného rozvoja,
  • služobný automobil, notebook a telefón,
  • balíček sociálnych výhod ai.;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
skúsenosti na pozícii obchodno-technického manažéra aspoň 1 rok, stredoškolské/vysokoškolské technické vzdelanie, ideálne elektrotechnického zamerania, aktívny anglický jazyk na úrovni C1 - písomná aj ústna forma, veľkou výhodou je akýkoľvek ďalší aktívny jazyk, práca s PC na úrovni pokročilý (MS Word, MS Excel, MS Office), vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič, obchodnne orientovaná osobnosť, vynikajúce komunikačné zručnosti, flexibilita, rozhodnosť;