startgroup

BRIGÁDA _ dokladanie tovaru v hypermarkete TRNAVA a PIEŠŤANY

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- dokladanie tovaru, možnosť dohodnúť si zmeny
- podmienkou vek 18 rokov a PLATNÝ ZDRAVOTNÝ PREUKAZ
- miesto výkonu Trnava, Piešťany, Galanta
- 3,60 eurá/hod. brutto, počas decembra navýšená hodinovka = 3,60€/hod. brutto + príplatky za nočnú alebo víkend 0,40€/hod. brutto

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame možnosť privyrobenia si formou brigády. Práca vhodná pre všetkých, či študentov, či nezamestnaných, príp. i žien na materskej dovolenke.
Stačí nás len prezvoniť, zavoláme Vás naspäť. Ďakujeme, už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás ponuka brigády zaujala pošlite nám životopis alebo nám zavolajte na čísla 0903 737 597 alebo 0914 330 523.
Stačí nás len prezvoniť, zavoláme Vám späť.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
- nástup ihneď